Наші хлопці звільнили Борове на Харківщині! Такої зустрічі від місцевих вони точно не чекали ВІДЕО…

У мережі опублікували зворушливе відео зустрічі українських військових у звільненій від російських загарбників Боровій на Харківщині. Місцеві жителі оточили кожного із захисників, обіймали їх і плакали з радості.

Відповідні кадри поширили українські Telegram-канали. На них видно, що люди надзвичайно щасливі бачити визволителів (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця новини).

”Боже, як же ми вас чекали!” Українці у звільненій Боровій влаштували зворушливу зустріч військовим ЗСУ. Відео

“Боже, як же ми вас чекали! Сил немає”, – раділи люди, які дочекалися повернення України.

Нагадаємо: у звільненій від окупантів Ківшарівці на Харківщині місцеві зустрічали українських військових із державними прапорами у руках. Найпершими назустріч героям вибігли діти.

Військові пригощали малих цукерками, однак тих куди більше, ніж солодощі, цікавили шеврони тих підрозділів, які вибили з Ківшарівки російських окупантів.

Також українців розчулили кадри з деокупованого Куп’янська-Вузлового на Харківщині. Там жінка зустріла захисників зі сльозами на очах. Вона обійняла кожного бійця ЗСУ та подякувала їм за порятунок. “Слава Україні”, – сказала вона наприкінці.

А в одному зі звільнених населених пунктів Херсонщини українських визволителів зустрічали бабусі. Літні жінки не могли стримати сліз, коли побачили українських військовослужбовців. Вони дякували воїнам ЗСУ та називали бійців синочками.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *