«Москва» 2.0: Міноборони РФ назвало головну версію вибухів на аеродромі в Криму, росіяни обурені

Кремль через підконтрольні ЗМІ розганяє версію, що військовий аеродром у Криму злетів у повітря нібито через пожежу, а не удар ЗСУ. Військово-політичне керівництво РФ, мабуть, не збирається визнавати удару по аеродрому ВКС РФ у Новофедорівці. Як і в історії з потопленням флагмана Чорноморського флоту «Москва», розганяється версія про якусь «пожежу» та «порушення правил протипожежної безпеки».

 

Такі відомості, зокрема, опублікувало підконтрольне Кремлю державне інформагентство РФ ТАРС , посилаючись на деякі джерела до Міноборони РФ. Москва знову робить крайніми військових, аби не визнавати, що російська система ППО не працює.

 

 

» Основна причина вибуху боєприпасів на аеродромі Саки — лише порушення вимог пожежної безпеки, повідомило джерело в російському військовому відомстві. Ознак та фактів навмисного впливу на боєприпаси з метою підриву на аеродромі Новофедорівка немає, додав джерело «, — пише ТАРС. Одразу після вибухів Міноборони РФ виступило із заявою, зазначивши, що в ході НП нібито ніхто не постраждав, а техніка та інфраструктура військового об’єкту залишилися непошкодженими.

 

 

З огляду на кадри з місця події дана заява не витримує жодної критики. Цю версію окупанти не встигли погодити. Незабаром «мінохоронздоров’я» анексованого Криму заявило про одного загиблого та п’ятьох постраждалих людей внаслідок НП на аероромі. Примітно, що судячи з коментарів, Міноборони РФ не вдалося обдурити росіян. Вони сповнені обурення. Крейсер » Москва»2.0

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *