В Мелітополі невідомі добродії “відправили на концерт кобзона” всіх членів “комісії з референдуму”, – ЗМІ

Окупанти готуються до квазіреферендуму на тимчасово захоплених територіях. Змиритись з “русскім міром” не дозволяють партизани, які, за інформацією ЗМІ, ліквідували так званих “членів комісій з підговки голосування”.

Раніше мер міста Іван Федоров наголосив, що 90% мелітопольців налаштовані рішуче проти приєднання до росії. Місцеві жителі партизанять або волонтерять і все це, незважаючи на терор на тимчасово окупованих територіях.

Місцеві жителі засудили “шабаш колаборантів”

Напередодні у Мелітополі колаборанти провели “виставу”, на якій “ухвалили рішення від’єднатись від України”. Місцеві ЗМІ пишуть, що люди засудили цей “шабаш” і чекають на звільнення ЗСУ.

Колаборанток з “комісії” виявили партизани, – ЗМІ

У ніч із 7 на 8 серпня двох колаборанток із Михайлівського району, які входили до так званої “комісії” з підготовки квазіреферендуму, виявили партизани, повідомляють журналісти.

Одна зі зрадниць, за попередніми даними, померла. Проте це потребує перевірки. Офіційно окупаційна влада підтверджує лише одну постраждалу. Загарбники навіть знайшли “винуватця”, який начебто був учасником АТО.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *